Skopová střívka 22/24 IA 7/m+ svazek 91,5/metrů top kvalita

Kód: 4181
799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Přírodní skopová střívka značky DRANA pro výrobu klobás a masných specialit, zajišťující tradici a kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skopová střívka pro dokonalou zabijačku

Přírodní skopová střívka od značky DRANA představuje nezbytný prvek pro každého, kdo se věnuje výrobě masných výrobků, zejména v období zabijaček. Tento produkt je synonymem pro tradici, kvalitu a autenticitu, které jsou v gastronomii vysoce ceněny. Střívka o rozměru 22/24 IA a délce 7 metrů v svazku, celkově nabízející 91,5 metrů, jsou ideální volbou pro výrobu klobás, jelítek a dalších masných specialit.

Top kvalita pro výrobu masných výrobků

Střeva dodavatele DRANA jsou vyrobena z pečlivě vybraných skopových střívek, které procházejí přísným výběrovým procesem, aby byla zajištěna jejich nejvyšší kvalita. Solené a připravené k použití, tyto střívka jsou baleny buď vákuově nebo v síťce, což zajišťuje jejich dlouhodobou čerstvost a snadné skladování.

Před použitím se doporučuje střeva opláchnout ve studené vodě, aby se odstranila sůl, a nechat je pak cca 24 hodin ve studené vodě. Tento proces je klíčový pro zajištění optimální pružnosti a pevnosti střívek. Přibližně hodinu před samotným narážením je vhodné střeva namočit do teplé vody s teplotou maximálně 40 stupňů Celsia, aby se předešlo jejich poškození.

V případě, že nejsou všechna střeva spotřebována, lze je po důkladném propláchnutí znovu nasolit a uskladnit podle doporučení na etiketě. Pro dlouhodobější skladování je možné střeva uložit do mrazáku. Před dalším použitím je pak nutné střeva vyjmout a ponořit do studené vody na přibližně 48 hodin, aby se obnovila jejich pružnost a pevnost.

Použití přírodních skopových střívek zvyšuje hodnotu finálních masných výrobků, neboť zákazníci dávají přednost produktem s přírodními složkami. Kromě toho, že jsou střeva dodavatele DRANA zárukou kvality, nabízejí také autentickou chuť a texturu, které jsou u masných výrobků vyrobených tradičním způsobem vysoce oceňovány.

Investice do skopových střívek od dodavatele DRANA je investicí do tradice, kvality a spokojenosti vašich zákazníků. Ať už jste profesionální řezník nebo nadšený domácí kuchař, tyto střívka vám umožní připravit masné výrobky, které budou nejen chutné, ale také připravené podle nejvyšších standardů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řeznické potřeby
Záruka: dle datumu trvanlivosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Provozovatel e-shopu

   Nože od řezníka s.r.o.
   Sídlo firmy: Lonkova 510, 530 09 Pardubice
   IČO: 06833616
   DIČ: CZ06833616
© 2020 Nože od řezníka, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena | Designed by Bouncer Graphics