Novinka nože SWITYF

  • Kvalita - kuchyňské nože SWITYF jsou celosvětově uznávány pro svoji neobyčejnou ostrost a odolnost. Ve své výbavě je má spousta předních mistrů kuchařů po celém světě.  Věříme, že nejen profesionálové, ale každý si zaslouží mít ve své kuchyni spolehlivé nástroje, se kterými bude příprava pokrmů jednodušší a rychlejší.

  • Široký sortiment - na našich webových stránkách www.nozeodreznika.cz naleznete velký sortiment nožů a příslušenství značky SWITYF v celé ČR!

  • Záruka - léty prověřená kvalita od předních šéfkuchařů po celém světě nám dovoluje poskytovat na nože SWITYF záruku delší než 2 roky! Na nože vyrobené z damascénské a kobaltové oceli a na řady SWITYF poskytuje Nože od řezníka s. r. o. záruku na čepel v době trvání 5 let!! Na všechny ostatní nože se vztahuje též prodloužená záruka na čepel v době 3 let!

  • Zákazník je u nás na prvním místě - neustále se snažíme dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků. Že se ubíráme správným směrem, nám dokazuje např. i získání a udržení certifikátu Ověreno zákazníky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.