Damaškový univerzální nůž HANAMAKI

Damašková ocel univerzální kuchařský nůž

 

Skladem u dodavatele
Kód: 8226418-07
Značka: Berndorf-Sandrik
3 500 Kč
Kategorie: Berndorf Sandrik
Záruka: 2 roky
univerhanamaki
ZdarmaZdarma

Ve struktuře materiálu se střídá více vrstev různých druhů oceli s různými vlastnostmi, jako je křehkost, houževnatost, ohebnost a podobně. Těchto více vrstev oceli je spojených metodou kovářského svařování do jednoho celku (při tomto noži je to 67 vrstev ). Výsledkem je materiál, který má unikátní vlastnosti převzaté ze všech druhů oceli, které byly v něm na jeho výrobu použity. Proto právě tento nůž je tvrdý a houževnatý zároveň. Nůž dosahuje tvrdost 60 HRC , což je horní hranice tvrdosti nožů.

Výsledná struktura materiálu po jeho obroušení, leptání a vyleštění vytváří jedinečnou strukturu s nádhernou kresbou, podle níž je možné tento kvalitní nůž identifikovat.

Při používání berte ohled na to, že tento nůž je velmi ostrý a slouží na krájení potravin (ne zmrazených). Při jeho používání dbejte na vaši bezpečnost.

Po používání tohoto nože doporučujeme, vzhledem k jeho hodnotě nenechávat nůž pohozený v mycím dřezu, ihned po použití umýt, osušit a odložit na místo, kde nedochází ke kontaktu s jinými kovovými předměty.

Délka nože: 32 cm

Délka čepele:  18,5 cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Provozovatel e-shopu

   Jiří Pospíšil
   Sídlo firmy: Lonkova 510, 530 09 Pardubice
   IČO: 06833616
   DIČ: CZ06833616
© 2020 Nože od řezníka, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena | Designed by Bouncer Graphics